PKC’83 heeft zaterdag een belangrijke wedstrijd in de degradatiestrijd verloren van WHC. Daardoor word de situatie voor PKC er niet beter op.
Het duel bood weinig goed voetbal. Beide ploegen hadden na de winterstop slechts één keer gewonnen.
Zowel PKC als WHC speelden compact en begonnen afwachtend aan de wedstrijd waardoor er in het eerste half uur dan ook weinig voor beide goals gebeurde. Pas in het laatste kwartier voor rust werden er wat risico’s genomen en ontstond de eerste kans voor WHC. Een zwabberbal van Mitchel Dijkhof namens WHC werd met geluk nog gepareerd door keeper Jelle van Veen. Maar even later was het toch raak toen een hoge corner door iedereen bij PKC werd gemist en Jesse van ’t Ende de bal bij de tweede paal geheel vrij kon binnenkoppen.0-1 PKC wist echter snel gelijk te maken toen een schot van Willem Bel niet goed door de keeper van de gasten werd verwerkt en Rob Schokker in de rebound de bal via de lat in het doel knalde en hiermee zijn 15e van het seizoen aantekende. 1-1
Na de pauze bleef het duel in balans, maar WHC nam uiteindelijk toch weer de leiding dankzij een afstandsschot van Dion van Limburg. In de slotfase zette PKC alles op alles om nog een kostbaar punt te pakken, maar kansen van Tyrel Strik, Henrico van der Vegt en Fahim Bellghroub leverde geen doelpunt op. Doordat PKC risico’s nam ontstonden er achterin gaten maar het vizier bij WHC stond ook niet op scherp.
Vlak voor het einde van de wedstrijd leek Schokker alsnog te scoren, maar de scheidsrechter keurde het doelpunt om onbegrijpelijke redenen af, terwijl zelfs het publiek van de tegenstander toegaf dat dit een rechtsgeldige goal was.
Door de nederlaag en omdat de concurrenten allemaal wel wonnen, deed PKC slechte zaken in de strijd tegen degradatie en is het gat tot de nacompetitie nu 4 punten.
